Hakkımızda


fotoLiva
Uluslararası Dil Merkezi, 2002 yılında Ankara’da kuruldu.Dünyamızın küresel bir köye dönüşmesi, sınırların kalkması, ekonomik, kültürel, sosyal ilişkilerde iletişimin baş döndürücü boyutlara ulaşması profesyonel tercüme hizmetlerini vazgeçilmez hale getirdi. Liva, dil eğitiminin yanı sıra uzman kişiler tarafından çeviri sağlayan Arapça Tercüme ve İngilizce Tercüme hizmeti vermektedir. Arapça ve İngilizce Tercümelerimiz profesyonel dil bilen tercüman kadrosuyla sağlanmaktadır. Sizlerin isteği doğrultusunda Arapça ve İngilizce belgelerinizi her dile çevirisini Liva Tercüme farkıyla gerçekleştirmekteyiz. Tercüme sektöründe uzun yıllar boyunca tecrübe kazanmış kadromuz ile verilen hizmeti zamanında teslim ve titizlikle Liva Tercüme sizler için yerine getirmektedir.

Liva, gelişen ve değişen dünyada ekonomik, politik, sosyal ve kültürel ilişkilerde önemi gün geçtikçe artan tercüme hizmetlerinin her alanında özellikle Arapça Tercüme’de çevirmen kadrosuyla yazılı, görsel, işitsel her türlü materyalin çevirisini gerçekleştirmektedir. Bu çeviri işlemlerini güvenilir ve hızlı bir biçimde yerine getiren Liva Tercüme, tercüme alanında en iyisi olma yolundadır. Uluslararası toplantılarda, iş gezilerinde, fuar katılımlarında ve her türlü ikili ve toplu görüşmelerde simültane tercüme, ardıl tercüme ve refakatçi mütercimlik hizmetlerimiz Liva Tercüme’de devam etmektedir.
 

 


Çeviri Dilleri

Liva Tercüme Merkezi’nde yazılı, sözlü, noter onaylı, simultane çevirilerimiz profesyonel tercümanlar dahilinde yapılmaktadır. Her türlü çevirinin merkezi olan Liva Tercüme genellikle Arapça, İngilizce çevirilerini yapmaktadır.


En Uygun Fiyatlar

Liva Tercüme hizmetlerinde her türlü çeviri için en uygun fiyatları sizlere sunmaktayız. Çeviri ücretlendirmesi Liva Tercüme’de  sayfa başına göre yapılmaktadır.


İletişim

Adres: Dr. Mediha Eldem Sk. 41 / 6 Kızılay
(Mithatpaşa Köprüsü’nün altından geçtikten sonra Kolej’e doğru giderken ilk sağa dönün. 50 mt. ilerde solda)
Email: bilgi@livaakademi.net
Telefon: 0312 435 8268